اپلیکیشن 919 یک بستر تعاملی است که با هدف ایجاد امکان معرفی قرعه کشی های مختلف به کاربران و علاقه مندان راه‌اندازی شده است و روز به روز تلاش خواهد کرد تا تجربه کاربران از این تعامل دو طرفه را بهبود بخشد. شرایطی که در اینجا تعیین شده است، قوانین حاکم بین نرم‌افزار 919 شامل سایت و اپلیکیشن و کلیه خدمات قابل ارائه در آن و کاربران را تعیین می‌نماید. 919 هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از اپلیکیشن 919 استفاده می‌کنند.

 

هرگونه استفاده از اپلیکیشن 919 به معنی پذیرفتن این شرایط در قالب قوانین و مقررات و شرایط حفظ حریم خصوصی مندرج در سایت 919 به آدرس www.919chance.com است.

 

مالکیت مادی و معنوی نرم افزار و اپلیکیشن 919 و تمام ملحقات آن از جمله نام، علامت تجاری و کلیه خدمات ارائه شده توسط آن متعلق به شرکت سحر شهاب آسمانی است. استفاده از نام، لوگو، شهرت و ایده فعالیت و خدمات اپلیکیشن 919 منحصرا متعلق به اپلیکیشن 919 و شرکت مالک آن بوده سایرین مجاز به استفاده از آن یا ایجاد موارد مشابه به آن نیستند.

 

شرایط عضویت

 عضویت در اپلیکیشن 919 و استفاده از آن برای کاربران رایگان است.

تمام افراد با داشتن یک شماره موبایل و با رعایت قوانین و مقررات کشور و پذیرش شرایط این مقررات، می‏‌توانند وارد اپلیکیشن 919 شده و قرعه کشی های معرفی شده در آن را ببینند و از امکانات تعریف شده برای کاربران استفاده نمایند.

وارد کردن شماره تلفن همراه در هنگام ورود به اپلیکیشن و ارسال کد تایید در قالب پیامک جهت تایید حقیقی بودن کاربران وارد شده به اپلیکیشن بوده و این اقدام هزینه های برای کاربر نخواهد داشت. شماره تلفن همراه وارد شده به سایر کاربران نمایش داده نخواهد شد.

تکمیل نمودن مشخصات کاربری در بخش پروفایل برای کاربران اختیاری بوده و صرفا این اقدام برای افرادی که تمایل به انتشار و معرفی قرعه کشی خود در اپلیکیشن 919 دارند الزامی است.

 

شرایط انتشار محتوا و معرفی قرعه کشی در اپلیکیشن 919

کاربران با تکمیل اطلاعات هویتی لازم در بخش پروفایل کاربر اجازه خواهند یافت که به عنوان برگزارکننده قرعه کشی، قرعه کشی خود را به سایر کاربران اپلیکیشن 919 معرفی نمایند. این افراد در اپلیکیشن 919 با عنوان برگزارکننده قرعه کشی شناخته میشوند.

برگزارکنندگان قرعه کشی با معرفی قرعه کشی خود در اپلیکیشن 919 تایید می‌کنند که دارای سن بالای 18 سال بوده و قرعه کشی معرفی شده توسط ایشان شامل موضوعات ذکر شده ذیل قوانین جرایم رایانهای نیست.

برگزارکنندگان قرعه کشی ها صرفا مجاز به معرفی قرعه کشی هایی که توسط خودشان برگزار میگردد در اپلیکیشن 919 هستند و با انتشار و معرفی قرعه کشی در اپلیکیشن 919 اینگونه تلقی میگردد که منتشر کننده برگزارکننده آن قرعه کشی است.

مسئولیت انجام کلیه فعالیتهای مربوط به قرعه کشی مطابق با شرایط اعلام شده، صحت انجام قرعه کشی، اهدای جوایز به برندگان و سایر اقدامات و نحوه ارتباط و تعامل برگزارکننده با شرکت کنندگان در قرعه کشی و سایر افراد بر عهده برگزارکننده قرعه کشی است.

مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعای منتشر شده در 919 که به واسطه‌ی برگزارکننده قرعه کشی در قالب اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در اپلیکیشن منتشر می‌شود، با خود این افراد است و 919 مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

مسئولیت هرگونه سوء استفاده از آدرس، شماره تلفن، نشانی الکترونیکی یا آدرس شبکه های اجتماعی دیگران در اپلیکیشن 919 با منتشر کننده آن است و منتشر کننده مسئول آن تلقی شده و 919 در این مورد هیچگونه مسئولیتی ندارد.

برگزارکنندگان قرعه کشی مجاز به انتشار محتوای خلاف واقع، غیراخلاقی، ضد دین، گسترش‌دهنده خشونت و تروریسم، کودک‌آزاری و غیرقانونی نمی‌باشند و عواقب انتشار چنین محتوایی برعهده منتشرکننده خواهد بود.

 

شرایط استفاده

اپلیکیشن 919 به جز مواردی که صراحتا اعلام شده باشد، خود برگزارکننده قرعه کشی ها و مسئول پرداخت جوایز آنها نیست، بلکه صرفا بستری برای معرفی قرعه کشی های در حال برگزاری توسط سایرین میباشد و بدینوسیله صرفا فرآیند معرفی قرعه کشی ها را تسهیل مینماید.

تلاش 919، نشر اطلاعات صحیح و درست است اما به دلیل انتشار اطلاعات توسط برگزارکنندگان قرعه کشی ها نمی‌تواند صحت محتوای منتشر شده در قالب معرفی قرعه کشی ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال این موارد برعهده نمی‌گیرد.

محتواهای موجود در اپلیکیشن 919 توسط برگزارکنندگان قرعه کشی ها تهیه و منتشر شده است. اپلیکیشن 919 تنها یک بستر برای نمایش این محتواها بوده و نقشی در تولید و انتشار آنها نداشته، از اینرو مسئولیتی در قبال محتوای ارائه شده ندارد.

مسئولیت استفاده از اطلاعات منتشر شده در اپلیکیشن و شرکت در قرعه کشی هایی معرفی شده بر عهده‌ی کاربر است و 919 هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از این اپلیکیشن ندارد.

919 مختار است هر گونه پیام، اطلاعات یا عکس ارسالی به اپلیکیشن یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به برگزارکنندگان قرعه کشی ها یا ایجاد شده توسط ایشان ‌باشد را هر زمان و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

چنانچه از ناحیه مراجع ذیصلاح قانونی دستور حذف قرعه کشی معرفی شده در اپلیکیشن صادر شود، 919 فورا اقدام به حذف آن قرعه کشی می‌نماید.

در صورتی که گزارش تخلف کاربران نسبت به یک قرعه کشی بیشتر از 5 مورد باشد،919 به صلاحدید خود ممکن است اقدام به حذف آن نماید.

919 می‌تواند حساب کاربری کاربران ناقض قوانین را با یا بدون اطلاع قبلی به صورت موقت و یا دائم غیرفعال نماید.

کاربران یا برگزارکنندگان قرعه کشی ها مجاز به استفاده از سیستم‌های خودکار نظیر ربات‌ها، اسپایدرها، بدافزارها و غیره به هر نحو نمی‌باشند.

919 هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاری یا هر زیان دیگری که در نتیجه استفاده از سرویسهای 919 متوجه کامپیوتر یا تلفن همراه یا به هر روش دیگر متوجه کاربران، برگزارکنندگان قرعه کشی یا دیگران شود ندارد.

در صورت انجام هرگونه اقدامی از سوی کاربران یا برگزارکنندگان قرعه کشی که منجر به ورود خسارت به شهرت، اعتبار و دارایی‌های 919 شود، متخلف مسئول جبران خسارات وارده به هر میزان خواهد بود.

کاربران یا برگزارکنندگان قرعه کشی حق ندارند هیچ فعالیتی در راستای حصول دسترسی غیرقانونی و غیرمتداول به هیچ بخش از اپلیکیشن 919 یا داده های مربوط به آن از جمله استخراج سورس کد، دیکامپایل، مهندسی معکوس، میرورینگ یا فریمینگ جهت ارائه نسخه دیگری از خدمات 919 روی سرور دیگری انجام دهند یا در داده ها یا فعالیت آن اخلالی ایجاد کنند.

 

مجوزهای دسترسی

اپلیکیشن 919 علاوه بر مجوزهای عمومی و متداول که عموم اپلیکیشن ها با نصب روی تلفن همراه به آنها دسترسی دارند صرفا به بخشهای زیر در تلفن همراه شما با دلایل ذکر شده دسترسی خواهد داشت :

ورود شماره تلفن همراه توسط کاربر : شماره موبایل وارد شده توسط كاربر به منظور اطمینان از ورود كاربران حقیقی به اپلیکیشن استفاده می‌شود.

تکمیل پروفایل توسط کاربر : اطلاعات و مشخصات وارد شده توسط کاربر در این بخش جهت احراز هویت کاربر استفاده میشود. اطلاعات قید شده در بخش پروفایل کاربری، صرفا توسط خود كاربر و سرورهای سامانه قابل مشاهده است و سایر كاربران به آن دسترسی نخواهند داشت.

دسترسی به کارت حافظه : به منظور ذخیره اطلاعات مربوط به اپلیکیشن بر روی تلفن همراه شما، اپلیکیشن 919 به کارت حافظه شما دسترسی خواهد داشت. اپلیکیشن 919 بدون اطلاع شما به اطلاعات ذخیره شده بر روی تلفن همراه شما دسترسی نخواهد داشت و آنها را کپی نخواهد کرد یا انتقال نخواهد داد. سایر کاربران به اطلاعات ذخیره شده روی تلفن همراه شما دسترسی نخواهند داشت.

دسترسی به موقعیت مکانی : در صورت تمایل به مشاهده قرعه کشی هایی اطراف خود روی نقشه یا ثبت قرعه کشی خود در اپلیکیشن 919 و برای نشان دادن مکان شما روی نقشه اپلیکیشن 919 به موقعیت مکانی شما روی نقشه دسترسی خواهد داشت. سایر کاربران از این طریق به موقعیت مکانی شما دسترسی نخواهند داشت.

دسترسی به گالری تصاویر یا دوربین : برگزارکنندگان قرعه کشی برای معرفی قرعه کشی خود ملزم به انتشار تصویر مربوط به آن قرعه کشی هستند. به این منظور اپلیکیشن 919 باید به گالری تصاویر یا دوربین تلفن همراه شما دسترسی داشته باشد. این دسترسی صرفا در صورت تمایل به انتشار قرعهکشی توسط شما ایجاد خواهد شد. تصاویر ذخیره شده در تلفن همراهتان بدون اجازه شما منتشر یا مشاهده نخواهد شد. سایر کاربران از این طریق به تصاویر ذخیره شده روی تلفن همراه شما دسترسی نخواهند داشت.  

 

جمع آوری و استفاده از اطلاعات

برای ایجاد یک تجربه بهتر و سریعتر در استفاده از خدمات اپلیکیشن 919، ما برخی از اطلاعات شما را که توسط خودتان وارد شده است را جمع‌آوری و برای بهبود خدماتمان از آنها استفاده می‌کنیم. نکته مهم این که، ما فقط اطلاعاتی را جمع آوری می‌کنیم که برای سرویس دهی به شما در قالب اپلیکیشن 919 ضروری میدانیم.

اطلاعات مربوط به شما به جز مواردی که خودتان منتشر میکنید بدون اجازه شما منتشر نخواهد شد و یا در اختیار سایرین قرار داده نخواهد شد.

919 ممکن است اطلاعاتی که از حساب کاربران یا نحوه عملکرد آنها به صورت خودکار بدست می آورد را جهت تحلیل، بررسی و شخصی سازی خدمات خود و ارائه پیشنهادات ویژه ی نزدیکتر به سلیقه کاربران استفاده کند. این اطلاعات به 919 کمک میکند تا سرویس خود را بهبود بخشیده و محتوای مرتبط تری با علایق هر کاربر را به ایشان ارایه کند.

919 ممکن است جهت ارائه بهتر سرویس خود و اطلاع رسانی در خصوص طرحهای ویژه و پیشنهادات جدید و غیره از طریق ارسال ایمیل یا ارسال پیامک به شماره تلفن همراه ثبت شده یا ارسال نوتیفیکیشن روی تلفن همراه، اقدام به ارسال اطلاعاتی برای کاربران نماید.

 

امنیت اطلاعات

اطلاعات شما در سرورهای امن ما نگهداری می‌شود و ما از این داده‌ها به عنوان دارایی‌های که باید حداکثر حفاظت از آنها وجود داشته باشد، محافظت خواهیم کرد. ما از روش‌های جدید رمزنگاری و روشهای امنیت پیشرفته در راستای حفظ اطلاعات شما استفاده می‌کنیم.

919 تمام تلاش و امكانات خود را بكار می‌گیرد تا از سامانه در مقابل نفوذهای احتمالی و سرقت اطلاعات جلوگیری نماید. ما همواره با بروز نمودن سیستم‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری و بازنگری در آنها، سعی در ایمن نمودن سامانه داریم. در صورت بروز اقدامات مجرمانه و نشت و سرقت اطلاعات کاربران یا سوء استفاده از آنها توسط سایرین، 919 مسئولیتی در این رابطه نداشته و تمام مسئولیت متوجه متخلفین خواهد بود.

 

شرایط عمومی

با توجه به گسترش خدمات یا تغییر احتمالی در خدمات ارائه شده، ممکن است محتوای مربوط به قوانین و مقررات و خط مشی حریم خصوصی را به روزرسانی کنیم. این تغییرات بلافاصله در این صفحه منتشر خواهد شد. در هر شرایط و هر زمان، متن منتشر شده در این صفحه از وبسایت، به عنوان آخرین به روزرسانی قوانین محسوب شده و قابل استناد خواهد بود.

 

تماس با ما

اگر سوال یا پیشنهادی برای ما دارید لطفا از طریق ایمیل بخش پشتیبانی به آدرس info@919chance.com با ما در تماس باشید.